ریسه ها ریسه Neon Flexi-Professional شعاع

ریسه Neon Flexi-Professional شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه SMD-5050-12V-5m شعاع

ریسه SMD-5050-12V-5m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه SH-5050-220V-50m شعاع

ریسه SH-5050-220V-50m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه SMD-2835-12V-5m شعاع

ریسه SMD-2835-12V-5m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه SMD-3528-12V-5m شعاع

ریسه SMD-3528-12V-5m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه تزٍِيینی PL-100-10m شعاع

ریسه تزٍِيینی PL-100-10m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریل فلکسی شعاع

ریل فلکسی شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها  ریسه Mini Neon Flexi-50m شعاع

ریسه Mini Neon Flexi-50m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه Neon Flex-50m شعاع

ریسه Neon Flex-50m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریل مینی فلکسی شعاع

ریل مینی فلکسی شعاع

قیمت : تماس بگیرید
ریسه ها ریسه SH-5730-120-220V-Premium-50m شعاع

ریسه SH-5730-120-220V-Premium-50m شعاع

قیمت : تماس بگیرید


معرفی انواع ریسه شعاع ال ای دی

انواع ریسه شعاع ال ای دی روشنایی‌هایی هستند که بیشترین کاربرد را برای تزئینات نوری دارند و دارای تنوع گسترده ای می‌باشند. این محصولات بر اساس شرایط و موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه ریسه شعاع ها یا انواع چراغ ریسه شعاع ای کاربرد زیادی در نورپردازی‌های داخلی و خارجی ساختمان ها دارند. ریسه شعاع ها با روشن شدنشان فضا را دلنشین تر می‌سازند. از ریسه شعاع ها می‌توان در نورپردازی‌های سقفی، کنار پله ها، زیر کابینت ها، داخل استخرها، نمای ساختمان ،اطراف درب ها، فضاهای باز و هر جایی که نیاز به نور تزئینی زیبا دارید استفاده نمایید. انواع ریسه شعاع به طور کلی در سه دسته ریسه شعاع شلنگی LED (ال ای دی) SMD، ریسه شعاع نواری یا تخت و ریسه شعاع نئون فلکسی قرار می‌گیرند. بر اساس رنگ نور، نوع چیپ SMD استفاده شده، تراکم LED (ال ای دی) ها، تک لاین یا دولاین بودن به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شوند. همچنین از نظر دیگر ویژگی ها اعم از درجه حفاظت، قابلیت ضد آب، عرض ریسه شعاع، اجرا و غیره نیز می‌توان ریسه شعاع ها را تقسیم بندی کرد. قیمت ریسه شعاع ال ای دی نیز بر اساس این موارد تعیین می‌شود.

ریسه شعاع نئون فلکسی

ریسه شعاع نئون فلکسی یکی از انواع محصولات پرطرفدار ریسه شعاع ال ای دی است. ریسه شعاع نئون فلکسی دارای نور کاملا یکنواخت می‌باشد. نور یکنواخت و بدون نقطه ریسه شعاع موجب شده موارد کاربرد آن در جاهای خاص باشد. اغلب در ساخت انواع المان‌های خاص و نوشته‌های تابلو تبلیغات و یا در نمای ساختمان‌های تجاری و فروشگاه ها و ... از ریسه شعاع نئون استفاده می‌شود. این نوع ریسه شعاع به آسانی قابل اجرا می‌است و به راحتی می‌تواند برش داده شود، خم شود و مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در تولید ریسه شعاع نئون فلکسی موجب بالا رفتن کارایی این سیستم روشنایی شده است. قیمت این ریسه شعاع از ریسه شعاع‌های ال ای دی نواری کمی‌بیشتر است. ریسه شعاع نئون فلکسی ال ای دی دارای ولتاژ 220 ولت در رنگ نور‌های آفتابی، مهتابی، امبر، بنفش، قرمز، آبی و سبز قابل سفارش می‌است و حتی rgb قابل سفارش است.

ریسه شعاع ال ای دی نواری

در معماری مدرن امروزی در بسیاری از سرویس بهداشتی ها آینه را با کمی‌فاصله از دیوار ریسه شعاع نواری را اجرا می‌کنند. و دور تا دور آن را با ریسه شعاع‌های شلنگی روشن می‌کنند که زیبایی خاصی را به فضا می‌دهد. یکی مهمترین فاکتور ها برای زیبا سازی نما، نحوه نورپردازی آن است. که این ریسه شعاع ها کمک بسزایی به طراح ها می‌کند تا طرح روشنایی دلخواهشان را پیاده کنند و طرح معماری خود را شاخص نمایند. همچنین از این روش برای تابلو ها یا المان‌های برجسته ی دیگر هم می‌توان بهره جست. رسه نواری به خاطر خطی بودن انتخاب مناسبی برای مشخص کردن و راهنمای مسیر می‌باشد. لذا می‌توان از این نوار‌های ال ای دی در کنار مسیر ها و راهرو ها یا حتی زیر پله ها یا پشت نرده ها استفاده کرد که حتی در تاریکی شب هم بتوان به راحتی مسیر را پیدا کرد. در آشپزخانه ها برای روشن کرد فضای کار زیر کابینت ها یا داخل کمد ها از ریسه شعاع‌های نواری استفاده می‌کنند که نور یک دستی را به فضا می‌دهد.

ریسه شعاع ال ای دی شلنگی

ریسه شعاع شلنگی که از تکنولوژی LED (ال ای دی) SMD در ساخت منابع نوری آن استفاده شده. یکی از مناسب ترین انواع ریسه شعاع در اکر مصارف می‌باشد. مصرف برق در ریسه شعاع‌های اس ام دی بسیار کم است. نور تولید شده توسط این محصولات با کیفیت و بسیار مطلوب می‌است و از تمامی‌جهت تابش دارد. چرا که ساختار آن به گونه ای می‌است که از تمامی‌زوایا نور بتابد برای همین هم نام آن ریسه شعاع شلنگی است. همچنین این نوع قابلیت را دارد که به ریموت کنترل از راه دور مجهز شود. ریسه شعاع شلنگی SMD در دو مدل تک رنگ و مولتی کالر یا ریسه شعاع RGB در بازار عرضه می‌شوند. در نوع تک رنگ ریسه شعاع تنها یک رنگ نور را ارائه می‌دهد. اما در مدل ریسه شعاع هفت رنگ، قابلیت تغییر رنگ نور ریسه شعاع شلنگی وجود دارد. همچنین رنگ نور ریسه شعاع قابل کنترل می‌است و گاه دارای رقص نور‌های مختلفی هستند که می‌توان از آن برای زیبایی بیشتر محیط استفاده کرد.

ریسه شعاع ال ای دی ضد آب

ریسه شعاع ضد آب یا ریسه شعاع ip دار، یکی از محصولات روشنایی بسیار پرکاربرد و با ولتاژ ایمن، موجود در بازار است. از این نوع ریسه شعاع نوری در محیط ‌هایی که خطر نفوذ آب به داخل لامپ و ایجاد اتصالی و برق گرفتگی وجود دارد، استفاده می‌‌شود‌. استخر‌ها و یا آب نماهای خارجی ساختمان چند نمونه از این فضاهای پرخطر هستند که همواره در معرض انتقال برق خواهند بود.

هرچه در شب محیط پیرامون روشن ‌تر و نورانی ‌تر باشد، آن محیط از نظر ما زیباتر و با امنیت بیشتری خود را نشان می‌ دهد. امروزه نیز با پیشرفت علم و تکنولوژی، باز هم چالش‌‌های زیادی در رابطه با تولید نور وجود دارد. این چالش ‌ها با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بشر، شکل جدیدی به خود گرفته است. هرچه زندگی به سمت مدرنیته می‌ رود، نیاز به آسایش و راحتی برای انسان‌ ها نیز، بیشتر می‌‌شود. برای همین علم و تکنولوژی بر آن ده تا بتواند در یک محیط خیس و مرطوب، تاریکی شب را به زیبایی روز تبدیل کند. اگر می‌‌خواهید در تاریکی شب، از استخر و محیط آبی استفاده کنید، بدون آنکه جان و سلامتی‌تان به خطر بیافتد، م ی‌توانید با کمک ریسه شعاع ضد آب استخری، این‌ شرایط را برای خود فراهم کنید.

ریسه شعاع RGB مولتی کالر

برای انتخاب ال ای دی‌های RGB باید به کاربرد آن ها توجه کرد و متناسب با هدفی که داریم آن را انتخاب کنیم به طور مثال برای استفاده از این نوع ال ای دی برای دکوراسیون داخلی بهتر از می‌است از نوع نواری ریسه شعاع مولتی کالر استفاده کنیم و برای کاربری‌های دیگر مانند مجالس میتوان از انواع دیگر آن که قابلیت هوشمند سازی و ریموت دار بودن را دارند را بهره برد. ریسه شعاع ال ای دی آر جی بی که به آن ال ای دی نواری پیکسلی و یا ال ای دی نواری آی سی دار می‌گویند یک نوعی از ال ای دی‌های نواری می‌است که این قابلیت را دارند تا هر کدام از ال ای دی ها که به صورت یکی، دوتایی و سه تایی در کنار هم قرار گرفته اند رنگ مجزا داشته باشند و با تغییر میزان رنگ‌های قرمز و سبز و آبی می‌توان طیف جدیدی را تولید کرد.

قیمت ریسه شعاع ال ای دی

قیمت ریسه شعاع ال ای دی را عوامل مختلفی تعیین می‌کند اعم از ولتاژ ریسه شعاع که تعیین کننده ضد آب یا ساده بودن آن می‌باشد. رنگ نورهای ریسه شعاع به طور مثال ریسه شعاع RGB یا مولتی کالر قیمت بالاتری نسبت به ریسه شعاع‌های تک رنگ دارد. تعداد ال ای دی‌های ریسه شعاع که تعیین کننده شدت نور ریسه شعاع می‌است هرچه تراکم و تعداد این ال ای دی ها در یک متر بیشتر است قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت. نوع ریسه شعاع که می‌تواند که نواری، شلنگی یا نئون فلکسی است و بر این اساس قیمت ریسه شعاع ها متغیر است. برند سازنده ریسه شعاع نیز که تعیین کننده کیفیت محصول می‌است می‌تواند در قیمت ریسه شعاع LED (ال ای دی) تاثیرگذار باشد.

شما می‌توانید برای خرید ریسه شعاع ال ای دی هوشمند، ریسه شعاع ال ای دی هفت رنگ، ریسه شعاع SMD، ریسه شعاع شلنگی، ریسه شعاع تخت، ریسه شعاع نئون فلکسی و ریسه شعاع‌های تک لاین و دو لاین به لیست محصولات در بخش ریسه شعاع مراجعه کرده، مدل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.