چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى آویز SH-3016S-4W شعاع

چراغ سقفى آویز SH-3016S-4W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى آویز SH-5016S-7W شعاع

چراغ سقفى آویز SH-5016S-7W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى ریلى SH-389-30W شعاع

چراغ سقفى ریلى SH-389-30W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى آویز SH-3017S-9W شعاع

چراغ سقفى آویز SH-3017S-9W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى روکار SH-6530M شعاع

چراغ سقفى روکار SH-6530M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى ریلى SH-430-12W شعاع

چراغ سقفى ریلى SH-430-12W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار فریم روکار 30x30 شعاع

فریم روکار 30x30 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى آویز SH-1890-30W شعاع

چراغ سقفى آویز SH-1890-30W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى آویز SH-4118-14W شعاع

چراغ سقفى آویز SH-4118-14W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى روکار SH-ML6022 شعاع

چراغ سقفى روکار SH-ML6022 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار ریل SH-Track-1m شعاع

ریل SH-Track-1m شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار فریم روکار60x60 شعاع

فریم روکار60x60 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى آویز SH-4016s-7W شعاع

چراغ سقفى آویز SH-4016s-7W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى روکار SH-2612S شعاع

چراغ سقفى روکار SH-2612S شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ خطی روکار SH-1814M شعاع

چراغ خطی روکار SH-1814M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ خطی روکار SH-1811M شعاع

چراغ خطی روکار SH-1811M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار  چراغ خطی آویز SH-1811S شعاع

چراغ خطی آویز SH-1811S شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى ریلى SH-416-28W شعاع

چراغ سقفى ریلى SH-416-28W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفی روکار SH-5018 شعاع

چراغ سقفی روکار SH-5018 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى روکار SH-2612 شعاع

چراغ سقفى روکار SH-2612 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار  چراغ خطی آویز SH-1814S شعاع

چراغ خطی آویز SH-1814S شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی روکار چراغ سقفى ریلى SH-543H-24W شعاع

چراغ سقفى ریلى SH-543H-24W شعاع

قیمت : تماس بگیرید

  • چراغ سقفی شعاع روکار
    • چراغ سقفی شعاع روکار LED (ال ای دی)
    • چراغ سقفی شعاع روکار SMD
    • چراغ سقفی شعاع روکار COB

چراغ سقفی شعاع روکار

چراغ سقفی شعاع المانی می‌باشد که بیشترین کاربرد را در تامین روشنایی محیط های مختلف دارد و تنوع بالای طرح ها و مدل های آن شاید شما را در زمان خرید دچار سردرگمی‌نماید ولی اگر بدانید دقیقا دنبال چه مدلی و چه کاربردی از چراغ سقفی شعاع هستید می‌توانید انتخاب راحت تری داشته باشید. چراغ سقفی شعاع روکار یکی از انواع چراغ سقفی شعاع می‌باشد که امروزه کاربرد بسیار گسترده ای پیدا کرده او در محیط های مختلفی به عنوان المان اصلی تامین روشنایی به کار می‌رود. این مدل از چراغ ها در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می‌شوند و اجرا آنها به صورت روکار می‌باشد یعنی نیاز به برشی مشخص دارند تا درون آن قرار داده شوند پس اندازه برش یک المان مهم در انتخاب و خرید چراغ سقفی شعاع روکار است.

چراغ سقفی شعاع روکار یکی از پر استفاده ترین انواع سقفی می‌باشد که به عضوی مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منازل، اداره ها، ساختمان های تجاری، نمایشگاه ها، سالن ها و غیره تبدیل شده می‌باشد و تنوع بالای آن به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوانید بسته به نیازتان یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی مختصری از انواع چراغ سقفی شعاع روکار می‌پردازیم.

چراغ سقفی شعاع روکار LED (ال ای دی)

انواع چراغ های ال ای دی نسل جدیدی از روشنایی ها هستند که دامنه کاربرد بسیار وسیعی دارند و در هر محیطی قابل استفاده می‌باشند و می‌توانند ضمن تامین روشنایی محیط به یکی از المان های دکوراتیو فضا تبدیل گردند و زیبایی محیط شما را دو چندان کنند. چراغ سقفی شعاع روکار ال ای دی نیز در دسته همین محصولات قرار دارد که می‌تواند به صورت نواری، پنلی، ریسه ای و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد و جلوه خاصی به سقف منزل شما بدهد.

چراغ سقفی شعاع ال ای دی روکار می‌تواند انواع پنل های ال ای دی، پنل های SMD و انواع نور مخفی را شامل شود در واقع کاربرد این چراغ ها در سقف عملکرد و زیبایی را در کنار هم برای شما فراهم می‌آورد. انواع چراغ سقفی شعاع روکار می‌تواند جایگزین چراغ های قدیمی‌شما شود و یا در محیط هایی که امکان استفاده از انواع آویز و لوستر روی سقف وجود ندارد به کار روند. به طور مثال زمانی که سقف شما کوتاه می‌باشد برای رعایت ارتفاع سقف با المان های محیط بهتر می‌باشد از آویزهای بلند استفاده نشود و در این حالت چراغ های سقفی روکار گزینه های مناسبی هستند.

یکی دیگر از مواقعی که می‌توان از انواع چراغ سقفی شعاع روکار استفاده کرد زمانی می‌باشد که شما نیاز به یک نورپردازی کلی برای سقف منزل یا محل کار خود دارید در حالی که لوسترها نورپردازی تاکیدی برای یک محدوده ایجاد می‌کنند. با استفاده از انواع چراغ سقفی شعاع روکار می‌تواند نورپردازی مدرنی را در محیط انجام داد. چراغ های سقفی LED (ال ای دی) می‌توانند در انواع SMD و COB نیز تولید شوند.

چراغ سقفی شعاع روکار SMD

انواع چراغ سقفی شعاع روکار با نام چراغ پنلی روکار نیز شناخته می‌شود که در دسته محصولات روشنایی جدید هستند و نوری با کیفیت بالا در محیط منتشر می‌سازند. تکنولوژی SMD در چراغ سقفی شعاع به این معنی می‌باشد که تعدادی ال ای دی یا دیود نوری روی یک برد قرار گرفته اند و با روشن شدن به صورت یک صفحه نورانی دیده می‌شوند و می‌توانند پخش نور یکنواختی داشته باشند. چراغ SMD روکار در ابعاد، توان ها و طرح های مختلفی تولید می‌شود که از اندازه های کوچک این محصول می‌توان دور تا دور سقف ها به عنوان نور کمکی و دکوراتیو استفاده کرد و از اندازه های بزرگتر می‌توان برای تامین روشنایی اصلی در محیط های مختلف استفاده کرد.

چراغ سقفی شعاع روکار SMD در برندهای مختلفی همانند شیله، داتیس، بروکس، EDC ،FEC، نمانور، نوران و غیره تولید می‌شود که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و می‌توانند در محیط های مختلف برای تامین روشنایی مورد استفاده قرار گیرند. این چراغ ها همانطور که از نامشان مشخص می‌باشد به صورت روکار داخل سقف اجرا می‌شوند و قبل از اجرا نیاز به ایجاد حفره یا برشی دارند که چراغ داخل آن قرار داده شود. نور این مدل از روشنایی ها به صورت پخش و بدون خیرگی می‌باشد و مصرف انرژی پایین تری نسبت به چراغ های قدیمی‌یا لامپ های رشته ای قدیمی‌دارد.

چراغ سقفی شعاع روکار COB

این مدل از چراغ های سقفی با تکنولوژی COB یا Chip On Board ساخته شده اند به این معنا که چیپ های ال ای دی به صورت فشرده روی پایه ای فلزی روی بورد قرار دارند و در صورت روشن شدن به صورت یک هسته نورانی دیده می‌شوند. این مدل از چراغ های سقفی چون از چیپ های فشرده ساخته شده اند شدت نور بالاتری دارند و ضمن صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی راندمان بالاتری دارند. از چراغ COB روکار می‌توان در جاهایی که نیاز به نور پرتابی داریم استفاده کرد و یا اگر نیاز دارید که نور را به صورت مستقیم روی جسم مورد نظرتان بتابانید استفاده از این چراغ ها توصیه می‌شود.

چراغ سقفی شعاع روکار COB را می‌توان در ویترین مغازه ها، فروشگاه ها، گالری ها، موزه ها و غیره استفاده کرد تا نور به صورت متمرکز روی جسم مورد نظر شما تابیده شود. چراغ COB روکار شدت نور بالایی دارد ولی نگاه کردن مستقیم به نور آن می‌تواند سبب ایجاد خیرگی شود.