چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-7350-150W شعاع

چراغ خیابانی SH-7350-150W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ حیاطی SH-ST7161 شعاع

چراغ حیاطی SH-ST7161 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی پایه چراغ SH-ST7162 شعاع

پایه چراغ SH-ST7162 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-1097-HPS شعاع

چراغ خیابانی SH-1097-HPS شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی پایه چراغ SH-AR97-04 شعاع

پایه چراغ SH-AR97-04 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-8250 شعاع

چراغ خیابانی SH-8250 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-8150 شعاع

چراغ خیابانی SH-8150 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-1097-E27 شعاع

چراغ خیابانی SH-1097-E27 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-7450-200W شعاع

چراغ خیابانی SH-7450-200W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-7250-100W شعاع

چراغ خیابانی SH-7250-100W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-LX-UFO-RX7S شعاع

چراغ خیابانی SH-LX-UFO-RX7S شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های خیابانی چراغ خیابانی SH-8350 شعاع

چراغ خیابانی SH-8350 شعاع

قیمت : تماس بگیرید


چراغ خیابانی شعاع
یکی از مواردی که تاثیر بسیاری در محیط دارد، نور و روشنایی است. هر مکانی بدون نور ذره‌ای جذابیت و زیبایی ندارد، حتی اگر شیک‌ترین مکان باشد. از مکان‌هایی که نیاز به منابع روشنایی شیک و پرنور دارند، خیابان‌ها، باغ‌ها و خیابان‌ها هستند. امروزه به دلیل گسترش تکنولوژی، در کنار انواع لامپ و چراغ‌های قدیمی، چراغ‌های مخصوصی برای مکان‌های روبازی مثل باغ و خیابان ایجادشده‌اند که در کنار تولید نور، زیبایی محیط را نیز بیشتر می‌کنند.
چراغ خیابانی شعاع چیست؟
خیابان‌ها، باغ‌ها و خیابان‌ها، به دلیل این‌که در زمره‌ی محوطه‌های وسیع و روباز به‌حساب می‌آیند، نیاز به روشنایی بیشتری به نسبت محیط‌های بسته‌ای مثل خانه‌ دارند. برای روشنایی این مکان‌ها، چراغ‌های مخصوصی تحت عنوان چراغ‌های خیابانی و یا چراغ‌های باغی و خیابانی در بازار وجود دارند که موردتوجه مشتریان و هم‌چنین اهل‌فن قرارگرفته‌اند. این چراغ‌ها با نور زیادی که تولید می‌کنند، موجب روشنایی این محیط‌های روباز و وسیع شده و با ظاهر شیکی که دارند، می‌توانند به زیبایی محیط بیفزایند. این چراغ‌ها از ورقه‌های آلومینیومی، آهنی و یا استیل مقاوم ساخته‌ شده‌اند. هم‌چنین حباب‌های این چراغ‌ها از مواد پلاستیکی خاصی مثل پلی کربنات و پلی اکرولیک ساخته ‌شده‌اند تا نور را در مقابل عواملی مثل مه و گردوغبار، به‌خوبی در سرتاسر محوطه پخش کنند. هم‌چنین برخی از چراغ‌های خیابانی در مدل خورشیدی تولیدشده‌اند که روزها نور خورشید را جذب کرده و در شب با استفاده از همان انرژی ذخیره‌شده، روشنایی را در محیط ایجاد می‌کند. قیمت حباب چراغ خیابانی شعاع خورشیدی به نسبت سایر مدل‌های چراغ‌های خیابانی به دلیل تکنولوژی به‌کاررفته در آن، بیشتر است.
انواع چراغ ‌های خیابانی
چراغ باغچه‌ای: این چراغ‌ها ازآنجایی‌که از اسمشان پیداست، برای خیابان منازل، باغچه و فضای سبز کاربرد دارد. این چراغ‌های پایه‌دار، معمولا تک شاخه بوده و دارای پایه‌های کوتاه بوده و می‌تواند نور را به‌خوبی در باغچه و خیابان مدنظرتان، پخش کند. هم‌چنین با خرید چراغ باغچه‌ای یکپارچه، می‌توانید چراغ‌هایی به یک‌ شکل و اندازه و متصل ‌به‌هم خریداری کنید که دورتا دور باغچه قرار می‌گیرند و جلوه‌ای زیبا به آن می‌دهند. چراغ‌های باغچه‌ای هم در مدل برقی و هم خورشیدی ارائه می‌شوند. مسلماً مدل برقی آن ارزان‌تر از مدل خورشیدی‌اش است.
چراغ باغی: این چراغ‌ها برخلاف چراغ‌های باغچه‌ای، برای روشنایی محیط‌های وسیعی مثل باغ و خیابان به کار می‌روند. این چراغ‌ها به دلیل این‌که باید محیط گسترده‌تری را روشن کنند، دارای پایه‌های بلندی هستند تا نور بتواند به‌خوبی در سرتاسر محیط پخش شود. این چراغ‌ها نه‌تنها می‌توانند به روشنایی محیط کمک کنند، بلکه با این عمل می‌توانند امنیت مکان‌های روباز و وسیعی مثل خیابان‌ها را بیشتر کنند. این چراغ‌ها هم در نوع تک شاخه و هم در نوع چند شاخه در بازار عرضه می‌شوند تا مشتریان متناسب باسلیقه و نیازشان آن‌ها را خریداری کنند. چراغ‌های باغی خیابان برند شب‌تاب، یکی از انواع باکیفیت این نوع چراغ است که توسط سازندگان ایرانی تولید شده است.
معمولا جنس چراغ‌های خیابانی و باغی، از آهن ضدزنگ و آلومینیوم مقاوم است، زیرا این چراغ‌ها در کنار قابلیت روشنایی و تولید نور، باید در برابر زنگ زدگی، فرسودگی و حشرات نیز مقاوم باشند. مسلماً همه‌ی ما در خیابان‌ها و یا سراسر شهر چراغ‌های پایه‌بلندی را دیده‌ایم که نه‌تنها حباب آن دارای نور است، بلکه بدنه‌ی آن‌ها نورهای رنگی متحرکی را نیز منتشر می‌کنند. این چراغ‌ها تیرهای نورانی نام دارند که دارای چراغ‌های LED بارنگ‌های متنوع و بدنه‌ای منعطف هستند که محیطی مدرن را در شهرها و فضای های سبز ایجاد می‌کنند.
برخی از افراد برای نورانی شدن ویلاهای لوکس و شیکشان، از چراغ خیابان ویلایی مدل دیواری استفاده می‌کنند. این چراغ‌ها قابلیت روشنایی محیط‌های وسیع را داشته و در کنار مدل‌های پایه‌ای، دارای مدل‌های دیواری برای اجرا بر روی دیوار نیز هستند.