چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-A920 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-A920 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-A917P شعاع

چراغ سقفی توکار SH-A917P شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-YM215 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-YM215 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-1814 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-1814 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-A918 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-A918 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-A917 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-A917 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-552-4W شعاع

چراغ سقفی توکار SH-552-4W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-155 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-155 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ خطی توکارSH-1811 شعاع

چراغ خطی توکارSH-1811 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-2511 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-2511 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-6303 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-6303 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-A917S شعاع

چراغ سقفی توکار SH-A917S شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار فریم روکار 30x30 شعاع

فریم روکار 30x30 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-6201 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-6201 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-542-7W شعاع

چراغ سقفی توکار SH-542-7W شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-6302 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-6302 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-AG-S25 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-AG-S25 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار اکسسوری آویز پنل شعاع

اکسسوری آویز پنل شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-179 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-179 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-AG-S12 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-AG-S12 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-6202 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-6202 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-6203 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-6203 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-1029 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-1029 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-6301 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-6301 شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های سقفی توکار چراغ سقفی توکار SH-1813 شعاع

چراغ سقفی توکار SH-1813 شعاع

قیمت : تماس بگیرید

  • چراغ سقفی شعاع توکار
    • چراغ سقفی شعاع توکار LED (ال ای دی)
    • چراغ سقفی شعاع توکار SMD
    • چراغ سقفی شعاع توکار COB

چراغ سقفی شعاع توکار

چراغ سقفی شعاع المانی می‌باشد که بیشترین کاربرد را در تامین روشنایی محیط های مختلف دارد و تنوع بالای طرح ها و مدل های آن شاید شما را در زمان خرید دچار سردرگمی‌نماید ولی اگر بدانید دقیقا دنبال چه مدلی و چه کاربردی از چراغ سقفی شعاع هستید می‌توانید انتخاب راحت تری داشته باشید. چراغ سقفی شعاع توکار یکی از انواع چراغ سقفی شعاع می‌باشد که امروزه کاربرد بسیار گسترده ای پیدا کرده او در محیط های مختلفی به عنوان المان اصلی تامین روشنایی به کار می‌رود. این مدل از چراغ ها در طرح ها و مدل های مختلفی تولید می‌شوند و اجرا آنها به صورت توکار می‌باشد یعنی نیاز به برشی مشخص دارند تا درون آن قرار داده شوند پس اندازه برش یک المان مهم در انتخاب و خرید چراغ سقفی شعاع توکار است.

چراغ سقفی شعاع توکار یکی از پر استفاده ترین انواع سقفی می‌باشد که به عضوی مهم در طراحی دکوراسیون داخلی منازل، اداره ها، ساختمان های تجاری، نمایشگاه ها، سالن ها و غیره تبدیل شده می‌باشد و تنوع بالای آن به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوانید بسته به نیازتان یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی مختصری از انواع چراغ سقفی شعاع توکار می‌پردازیم.

چراغ سقفی شعاع توکار LED (ال ای دی)

انواع چراغ های ال ای دی نسل جدیدی از روشنایی ها هستند که دامنه کاربرد بسیار وسیعی دارند و در هر محیطی قابل استفاده می‌باشند و می‌توانند ضمن تامین روشنایی محیط به یکی از المان های دکوراتیو فضا تبدیل گردند و زیبایی محیط شما را دو چندان کنند. چراغ سقفی شعاع توکار ال ای دی نیز در دسته همین محصولات قرار دارد که می‌تواند به صورت نواری، پنلی، ریسه ای و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد و جلوه خاصی به سقف منزل شما بدهد.

چراغ سقفی شعاع ال ای دی توکار می‌تواند انواع پنل های ال ای دی، پنل های SMD و انواع نور مخفی را شامل شود در واقع کاربرد این چراغ ها در سقف عملکرد و زیبایی را در کنار هم برای شما فراهم می‌آورد. انواع چراغ سقفی شعاع توکار می‌تواند جایگزین چراغ های قدیمی‌شما شود و یا در محیط هایی که امکان استفاده از انواع آویز و لوستر روی سقف وجود ندارد به کار روند. به طور مثال زمانی که سقف شما کوتاه می‌باشد برای رعایت ارتفاع سقف با المان های محیط بهتر می‌باشد از آویزهای بلند استفاده نشود و در این حالت چراغ های سقفی توکار گزینه های مناسبی هستند.

یکی دیگر از مواقعی که می‌توان از انواع چراغ سقفی شعاع توکار استفاده کرد زمانی می‌باشد که شما نیاز به یک نورپردازی کلی برای سقف منزل یا محل کار خود دارید در حالی که لوسترها نورپردازی تاکیدی برای یک محدوده ایجاد می‌کنند. با استفاده از انواع چراغ سقفی شعاع توکار می‌تواند نورپردازی مدرنی را در محیط انجام داد. چراغ های سقفی LED (ال ای دی) می‌توانند در انواع SMD و COB نیز تولید شوند.

چراغ سقفی شعاع توکار SMD

انواع چراغ سقفی شعاع توکار با نام چراغ پنلی توکار نیز شناخته می‌شود که در دسته محصولات روشنایی جدید هستند و نوری با کیفیت بالا در محیط منتشر می‌سازند. تکنولوژی SMD در چراغ سقفی شعاع به این معنی می‌باشد که تعدادی ال ای دی یا دیود نوری روی یک برد قرار گرفته اند و با روشن شدن به صورت یک صفحه نورانی دیده می‌شوند و می‌توانند پخش نور یکنواختی داشته باشند. چراغ SMD توکار در ابعاد، توان ها و طرح های مختلفی تولید می‌شود که از اندازه های کوچک این محصول می‌توان دور تا دور سقف ها به عنوان نور کمکی و دکوراتیو استفاده کرد و از اندازه های بزرگتر می‌توان برای تامین روشنایی اصلی در محیط های مختلف استفاده کرد.

چراغ سقفی شعاع توکار SMD در برندهای مختلفی همانند شیله، داتیس، بروکس، EDC ،FEC، نمانور، نوران و غیره تولید می‌شود که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند و می‌توانند در محیط های مختلف برای تامین روشنایی مورد استفاده قرار گیرند. این چراغ ها همانطور که از نامشان مشخص می‌باشد به صورت توکار داخل سقف اجرا می‌شوند و قبل از اجرا نیاز به ایجاد حفره یا برشی دارند که چراغ داخل آن قرار داده شود. نور این مدل از روشنایی ها به صورت پخش و بدون خیرگی می‌باشد و مصرف انرژی پایین تری نسبت به چراغ های قدیمی‌یا لامپ های رشته ای قدیمی‌دارد.

چراغ سقفی شعاع توکار COB

این مدل از چراغ های سقفی با تکنولوژی COB یا Chip On Board ساخته شده اند به این معنا که چیپ های ال ای دی به صورت فشرده روی پایه ای فلزی روی بورد قرار دارند و در صورت روشن شدن به صورت یک هسته نورانی دیده می‌شوند. این مدل از چراغ های سقفی چون از چیپ های فشرده ساخته شده اند شدت نور بالاتری دارند و ضمن صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی راندمان بالاتری دارند. از چراغ COB توکار می‌توان در جاهایی که نیاز به نور پرتابی داریم استفاده کرد و یا اگر نیاز دارید که نور را به صورت مستقیم روی جسم مورد نظرتان بتابانید استفاده از این چراغ ها توصیه می‌شود.

چراغ سقفی شعاع توکار COB را می‌توان در ویترین مغازه ها، فروشگاه ها، گالری ها، موزه ها و غیره استفاده کرد تا نور به صورت متمرکز روی جسم مورد نظر شما تابیده شود. چراغ COB توکار شدت نور بالایی دارد ولی نگاه کردن مستقیم به نور آن می‌تواند سبب ایجاد خیرگی شود.