چراغ های مگنتی چراغ مگنتی خطی SH-MF20-2M شعاع

چراغ مگنتی خطی SH-MF20-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی ریل مگنت توکار SH-MPR-2M شعاع

ریل مگنت توکار SH-MPR-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی تجهیزات آویز SH-MSW شعاع

تجهیزات آویز SH-MSW شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی چراغ مگنتی خطی SH-MF30-2M شعاع

چراغ مگنتی خطی SH-MF30-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی منبع تغذیه MD100-2M شعاع

منبع تغذیه MD100-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی چراغ مگنتی خطی SH-MF40-2M شعاع

چراغ مگنتی خطی SH-MF40-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی چراغ مگنتی خطی SH-MF10-2M شعاع

چراغ مگنتی خطی SH-MF10-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید
چراغ های مگنتی ریل مگنت روکار SH-MPS-2M شعاع

ریل مگنت روکار SH-MPS-2M شعاع

قیمت : تماس بگیرید


چراغ مگنتی شعاع

سیستم نورپردازی مسیر مغناطیسی یک سیستم نورپردازی جدید برای فضاهای مدرن می‌باشدکه می‌تواند سبک های مختلف عمودی و افقی را بر روی دیوارها و سقف ها طراحی کند و می‌تواند بسیاری از ایده های خلاقانه نورپردازی مغناطیسی را برآورده کند. در عین حال روش اجرا سریع و جلوه تزئینی، آن را به اولین انتخاب برای نورپردازی مدرن تبدیل کرده است.

چگونه محصولات ریل مغناطیسی را انتخاب کنیم؟

بهترین سیستم روشنایی مسیر مغناطیسی باید به راحتی اجرا شود، با اکثر چراغ های موجود در بازار سازگار باشد و باید از لوازم جانبی مشابه سایر سیستم های روشنایی مسیر استاندارد استفاده کند. حدود 4 شکل طراحی برای کل سیستم روشنایی وجود دارد. شکل L، شکل I ، شکل خطوط موازی و شکل مربع است. که هر کدام برای سمت های مختلف مناسب می‌باشدمثلا برای منزل:

شکل مربع. مناسب برای تمامی‌اتاق ها

شکل U: عمدتا برای اتاق پذیرایی استفاده می‌شود.

شکل L: مناسب برای استفاده در راهروها، اتاق نشیمن

شکل I: برای اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری، اتاق آشپزخانه.

مزایای چراغ مگنتار

بزرگترین مزیت روشنایی مگنتی ایمن بودن آن است. از آنجایی که در حین اجرا نیازی به ابزار ندارند، خطر آتش‌سوزی الکتریکی و سایر خطرات ناشی از اتصال روشنایی از بین می‌رود. یکی دیگر از مزایای نور مغناطیسی این می‌باشدکه می‌توانید لامپ های زیادی را به مسیر اضافه کنید. مسیرهای مغناطیسی تعداد سوکت های لامپ از پیش تعیین شده ای ندارند، بنابراین می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید وسایل روشنایی اضافه کنید.

به راحتی بعد از اجرا ریل مغناطیسی می‌توان آن را با چراغ های مگنتی مختلف مجهز کرد. نور LED (ال ای دی) مغناطیسی یک مفهوم مدولار را اتخاذ می‌کند که می‌تواند برای بسیاری از ماژول های منبع نور چراغ مگنتار از جمله منبع نوری که در ذیل اشاره شده می‌توان از نورافکن، لامپ شبکه، نوار نور مغناطیسی تزینی، روشنایی خطی فرورفته و غیره اعمال شود. منبع نور را می‌توان آزادانه انتخاب کرد و می‌توان از آن برای رفع نیازهای نوری فضاهای مختلف استفاده کرد. تعداد وسایل روشنایی را می‌توان آزادانه افزایش یا کاهش داد. محدودیتی برای تعداد چراغ های مگنتی اجرا شده در پیست مغناطیسی وجود ندارد.

چراغ ریلی مگنتی این قابلیت را دارد که آزادانه حرکت کند و زاویه را مدل دلخواه تنظیم کند در مسیر مغناطیسی، چراغ ها می‌توانند آزادانه حرکت کنند و لامپ را می‌توان آزادانه با توجه به نیاز فضا مرتب کرد. علاوه بر این، بسیاری از چراغ های LED (ال ای دی) مغناطیسی دارای زوایای قابل تنظیم هستند، از جمله نورافکن مسیر مغناطیسی، نور مشبک مگنتی و غیره که درجه آزادی طراحی نور را افزایش می‌دهد.

انواع محصولات روشنایی مگنتی

به طور کلی چند نوع چراغ برای ریل های مغناطیسی وجود دارد: نورافکن، چراغ های مشبک، چراغ های آویز و چراغ های ریلی که بسیار کاربردی هستند. چه برای نورپردازی تاکیدی، تزینی و کاربردی و چه برای برجسته کردن ساختمان‌ها یا اشیاء استفاده می‌شود، ویا کلی برای تامین روشنایی و اولیه می‌توانید با توجه به نیاز خود از انواه چراغ مگنتی شعاع بهره ببرید.

  • چراغ ریلی مگنتی
  • چراغ آویز مگنتی
  • چراغ ال ای دی (LED)خطی مگنتی
  • چراغ پروژکتوری مگنتی
  • چراغ مگنتی شعاع نورافکن
  • از چراغ های مگنتی می‌توان در نورپردازی تجاری، مانند فروشگاه‌های لباس، جواهرات ‌فروشی، سالن‌های نمایشگاه و مکان‌هایی که نیاز به نورپردازی و جلوه‌های تزئینی دارند، استفاده کرد. اما به دلیل ظاهر خاص و مدرن، انعطاف پذیری بالا و مزایای بارگیری و تخلیه آسان، روز به روز مورد علاقه افراد بیشتری قرار می‌گیرد. ظهور چراغ‌ های مگنتی و روند توسعه چراغ‌ های مغناطیسی پیچیده محدودیت‌های مناسبت‌های اجرا چراغ‌های مسیر قبلی را شکسته است.

    اجرا راحت و آسان چراغ خطی مگنتی

    اجرا نور مغناطیسی خطی آسان است. شما می‌توانید آن را خودتان اجرا کنید، و هیچ سیم کشی در کار نیست. به سادگی مسیر را به سقف خود اجرا کنید، چراغ ها را به مسیر خود وصل کنید، براکت های فلزی را از طریق آهنربا های قدرتمند اجرا کنید، آنها را به راحتی می‌توان جا به جا کرد. شما خریداران گرامی‌می‌توانید